• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSCS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSCS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSCS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSCS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Saropa Smart Copy Script Saropa

Co to jest plik SSCS?

Skrypt napisany dla programu Smart Copy, programu służącego do kopiowania plików w systemie Windows. Zapisuje kryteria, które są używane do identyfikowania plików źródłowych, które mają zostać skopiowane. Również zapisuje docelową lokalizację plików podczas kopiowania. Umożliwia wielokrotne zapisywanie i używanie inteligentnych zadań kopiowania.

Saropa Smart Copy nie jest już dostępna.

Jak otworzyć plik SSCS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSCS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSCS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSCS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSCS

Inne problemy z plikiem SSCS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSCS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSCS:

  • plik SSCS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSCS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSCS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik