• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SRR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SRR. Jeżeli chcesz otworzyć plik SRR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SRR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ReScene Data Recovery Archive Format ReScene

Co to jest plik SRR?

Plik metadanych archiwum utworzony przez ReScene, program służący do przepakowywania plików RAR wydanych na scenie Warez. Zawiera kopię zapasową wszystkich plików metadanych w archiwum RAR. Może być połączony z oryginalnymi plikami archiwów innych niż metadane, aby ponownie utworzyć oryginalne archiwum dystrybucyjne.

Wersje Warez zazwyczaj zawierają pliki metadanych, takie jak pliki .NFO. Pliki SRR utworzone przez ReScene zawierają kopie zapasowe takich plików, a więc czasami znajdują się w archiwum Warez RAR.

Jak otworzyć plik SRR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SRR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SRR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SRR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SRR

Inne problemy z plikiem SRR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SRR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SRR:

  • plik SRR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SRR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SRR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić