• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sub Rosa Client Format Cryptic Sea

Co to jest plik SRK?

Plik danych o grach stworzony przez Sub Rosa, multiplayerową grę z osobą z pierwszą osobą. Zapisuje informacje o komputerze klienckim podłączonym online do gry. Zapisano w katalogu użytkownika instalacji gry Sub Rosa.

client.Srk - plik, który zapisuje dane gry klienta online.

Jak otworzyć plik SRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SRK

Inne problemy z plikiem SRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SRK:

  • plik SRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik