• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SR0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SR0. Jeżeli chcesz otworzyć plik SR0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SR0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony SecuROM Analysis Format Sony

Co to jest plik SR0?

Plik utworzony przez SecuROM, technologię ochrony przed kopiowaniem CD / DVD-ROM. Utworzone po wybraniu opcji "Launch Analysis" po kliknięciu prawym przyciskiem myszy pliku wykonywalnego programu (.EXE) lub związanego z nim skrótu zarządzanego przez SecuROM. Generuje plik AnalysisLog.Sr0 w katalogu C: lub na pulpicie użytkownika domyślnie.

Pliki SR0 są używane do wysyłania raportów diagnostycznych do wsparcia SecuROM, gdy napotykasz problemy z zakupionym odtwarzaczem CD / DVD, który jest chroniony przez SecuROM. Po wygenerowaniu pliku SR0 można wysłać go do zespołu pomocy technicznej SecuROM w celu uzyskania pomocy w aplikacji. Pliki SR0 przechowują informacje o ochronie przed kopiowaniem na temat analizowanego programu. Są one kompresowane i zawierają szyfrowanie, dzięki czemu zawartość może być sprawdzona tylko przez obsługę SecuMM.

Technologia SecuROM jest powszechnie stosowana w celu ochrony przed piractwem i ochroną DRM w przypadku zakupionych gier wideo. Dlatego komponenty SecuROM znajdują się na dyskach instalacyjnych i są wymagane do zainstalowania i gry.

Jak otworzyć plik SR0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SR0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SR0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SR0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SR0

Inne problemy z plikiem SR0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SR0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SR0:

  • plik SR0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SR0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SR0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik