• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQUASHFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQUASHFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQUASHFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQUASHFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Squashfs-tools Disk Image Format Squashfs

Co to jest plik SQUASHFS?

Skompresowany plik używany przez Squashfs, oprogramowanie do obsługi plików tylko do odczytu dla systemu Linux. Zapisuje dane systemu plików w bardzo skompresowanym formacie tylko do odczytu. Obsługuje pliki, inodes i katalogi. Zoptymalizowane do archiwizacji i korzystania z systemu plików tylko do odczytu.

Pliki SQUASHFS są czasami znalezione w pakietach instalacyjnych systemu Linux.

Pliki Squashfs częściej używają rozszerzenia .SFS.

Jak otworzyć plik SQUASHFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQUASHFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQUASHFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQUASHFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQUASHFS

Inne problemy z plikiem SQUASHFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQUASHFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQUASHFS:

  • plik SQUASHFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQUASHFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQUASHFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik