• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQR. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQL Structured Query Language Program Format N/A

Co to jest plik SQR?

Program zawierający funkcje i polecenia zapisane w języku SQL zapytań strukturalnych. Może być używany przez różne programy bazy danych, które rozpoznają zapytania SQL.

"SQR" może również odnosić się do programu raportowania Structured Query Language Reporting.

Jak otworzyć plik SQR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQR

Inne problemy z plikiem SQR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQR:

  • plik SQR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik