• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Service Quality Monitoring Format Microsoft

Co to jest plik SQM?

Plik dziennika utworzony przez program Quality Monitor, który rejestruje zdarzenia na komputerach z systemem Windows. Może obejmować zastosowanie programu, jego wydajność i błędy. Dane SQM mogą być przesyłane do firmy Microsoft, które pomagają firmie naprawiać i usprawniać programy.

Monitorowanie jakości usług jest używane przez Windows Live Messenger, MS Office i inne inne programy. Pliki SQM są zazwyczaj przechowywane na poziomie podstawowym (C :) na dysku twardym użytkownika.

Jak otworzyć plik SQM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQM

Inne problemy z plikiem SQM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQM:

  • plik SQM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik