• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQLPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQLPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQLPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQLPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio SQL Server Project Format Microsoft

Co to jest plik SQLPROJ?

Projekt tworzenia bazy danych utworzony przez Visual Studio, IDE do projektowania oprogramowania Windows. Przechowuje schemat bazy danych i może zawierać kod źródłowy SQL. Służy do tworzenia baz danych dla programu SQL Server, oprogramowania do zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS) firmy Microsoft.

Starsze pliki .DBPROJ można migrować do nowszego formatu SQLPROJ w programie Visual Studio 2012.

Jak otworzyć plik SQLPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQLPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQLPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQLPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQLPROJ

Inne problemy z plikiem SQLPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQLPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQLPROJ:

  • plik SQLPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQLPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQLPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik