• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQLITE3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQLITE3. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQLITE3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQLITE3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQLite 3 Database Format SQLite

Co to jest plik SQLITE3?

Plik bazy danych przechowywany w formacie SQLite 3. Zawiera strukturalne rekordy danych, które zawierają typy danych i wartości. Często używane do przechowywania wbudowanych baz danych SQL dla aplikacji iPhone i innych aplikacji mobilnych.

Pliki bazy danych SQLite często używają rozszerzeń .SQLITE lub .DB.

Jak otworzyć plik SQLITE3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQLITE3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQLITE3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQLITE3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQLITE3

Inne problemy z plikiem SQLITE3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQLITE3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQLITE3:

  • plik SQLITE3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQLITE3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQLITE3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik