• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQLITE-WAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQLITE-WAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQLITE-WAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQLITE-WAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQLite Quasi-persistent SQLite Development Team

Jak otworzyć plik SQLITE-WAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQLITE-WAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQLITE-WAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQLITE-WAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQLITE-WAL

Inne problemy z plikiem SQLITE-WAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQLITE-WAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQLITE-WAL:

  • plik SQLITE-WAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQLITE-WAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQLITE-WAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik