• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQL Backup Compact MS SQL Server Backup Format Red Gate

Co to jest plik SQB?

Kopia zapasowa pliku bazy danych programu MS SQL Server utworzonego za pomocą narzędzia Red Gate SQL Backup, narzędzia do tworzenia kopii zapasowych baz danych SQL. Może być skompresowany do 95% i szyfrowany przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES. Może zostać przywrócony przy użyciu programu Red Gate SQL Backup.

Jak otworzyć plik SQB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQB

Inne problemy z plikiem SQB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQB:

  • plik SQB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik