• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
American McGee Alice Saved Game Format IBM

Co to jest plik SPV?

Plik danych generowany przez oprogramowanie analizy statystycznej SPSS. Zawiera wyjście generowane przez funkcje analizy danych działające w ramach SPSS. Może przechowywać zestawy danych, raporty, wykresy i inne wizualizacje. Można je oglądać w wersjach SPSS 16 i nowszych.

Pliki SPV są generowane przez SPSS 16 i późniejsze i nie są wstecznie kompatybilne z wcześniejszymi wersjami SPSS. Poprzednie wersje plików wyjściowych SPSS zapisywanych z rozszerzeniem .SPO.

Jak otworzyć plik SPV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPV

Inne problemy z plikiem SPV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPV:

  • plik SPV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik