• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPUB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPUB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPUB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPUB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BeLight Disc Cover Format BeLight Software

Co to jest plik SPUB?

Etykieta CD / DVD lub skrzynka z klejnotami utworzona za pomocą oprogramowania do oklejania płyt. Umożliwia łatwe i precyzyjne drukowanie okładek i etykiet dla płyt CD i DVD. Pliki SPUB mogą być także szablonami etykiet lub szablonów dołączonych do programu.

Pokrywa dysku została opracowana specjalnie dla systemu Mac OS X i może importować dane z Findera, iTunes, iPhoto i iDVD.

Jak otworzyć plik SPUB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPUB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPUB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPUB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPUB

Inne problemy z plikiem SPUB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPUB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPUB:

  • plik SPUB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPUB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPUB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik