• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SPSS Proprietary Syntax Format IBM

Co to jest plik SPS?

Plik programu wykorzystywany przez SPSS, statystyczna aplikacja do analizy. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera instrukcje napisane przy użyciu składni SPSS. Ogólnie opracowany z edytorem Synthax SPSS. Służy do manipulowania zestawami danych i automatyzacji analiz statystycznych.

Aby uruchomić plik SPS, wybierz Plik i rarr. Otwórz & rarr. Składnia ..., wybierz plik SPS, a następnie wybierz polecenie Uruchom & rarr. Wszystko po otwarciu pliku. Możesz również przejść przez pliki SPS przy użyciu polecenia Uruchom & rarr. Przejdź przez opcję lub uruchom zaznaczenie pliku wybierając Run & rarr. Wybór.

Jak otworzyć plik SPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPS

Inne problemy z plikiem SPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPS:

  • plik SPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik