• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ShadowProtect Incremental Disk Changes Format ShadowCraft Technology

Co to jest plik SPI?

Plik kopii zapasowej utworzony przez program ShadowProtect, program służący do tworzenia kopii zapasowych i wykonywania odzyskiwania po awarii. Zawiera zmienioną zawartość pliku od ostatniej kopii zapasowej.

Pliki SPI służą do zmniejszenia rozmiaru wszystkich plików kopii zapasowych, przechowując tylko te pliki, które uległy zmianie. Są one połączone z wcześniej utworzonymi plikami SPI podczas wykonywania pełnego odtwarzania.

Pełne kopie zapasowe są tworzone przy użyciu plików .SPF.

Jak otworzyć plik SPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPI

Inne problemy z plikiem SPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPI:

  • plik SPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik