• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TCP Optimizer Saved Settings Format SpeedGuide.net

Co to jest plik SPG?

Zawiera kopię zapasową konfiguracji ustawień sieci utworzonych za pomocą narzędzia TCP Optimizer, narzędzia opracowanego przez program SpeedGuide.Net. Może być użyty do przywrócenia poprzedniego stanu systemu. Można go otworzyć, wybierając opcję "File & rarr.Restore backed up settings" w programie TCP Optimizer.

Optymalizator TCP 2 i późniejsze automatycznie tworzy kopie zapasowe wcześniejszych ustawień sieciowych w pliku o nazwie "sg_backup_ [date] - [czas] .Spg".

Jak otworzyć plik SPG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPG

Inne problemy z plikiem SPG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPG:

  • plik SPG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik