• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bitstream Speedo Scalable Font IBM

Co to jest plik SPD?

Plik utworzony przez SPSS, aplikację wykorzystywaną do analizy statystycznej. Zapisuje niestandardowe okno dialogowe, które jest niestandardowym składnikiem interfejsu użytkownika utworzonym przez użytkownika. Umożliwia statystykom opracowanie własnych formularzy wejściowych dla niestandardowych funkcji statystycznych.

Okna dialogowe niestandardowe można tworzyć przy użyciu okna dialogowego Custom Dialog Builder, który można otworzyć, wybierając opcję Utilities & rarr. Niestandardowe okna dialogowe & rarr. Custom Dialog Builder z menu aplikacji. Okna dialogowe można przeglądać w tym oknie, wybierając Plik i rarr. Podgląd okna dialogowego ....

Przed użyciem niestandardowego okna dialogowego z SPSS należy najpierw zainstalować go, wybierając Plik i rarr. Zainstaluj w niestandardowym oknie dialogowym Builder. Główne menu aplikacji SPSS zawiera teraz nowe okno dialogowe w miejscu określonym przy użyciu narzędzia Edycja & rarr. Opcja Lokalizacja menu z okna dialogowego Custom Dialog Builder.

Jak otworzyć plik SPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPD

Inne problemy z plikiem SPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPD:

  • plik SPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik