• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Kies Phone Contacts Library Microsoft

Co to jest plik SPB?

Zapisany plik gry stworzony przez firmę Microsoft ESP, zestaw narzędzi do symulacji lotu i pojazdu. Zapisuje stan misji symulatora lotu, w tym stan "wyzwalaczy" i "akcji". zapisane za pomocą pliku .FLT w ramach zapisu gry.

Misje Microsoft ESP są pierwotnie utworzone w formacie XML, ale są zapisywane w formacie binarnym SPB. Aby przekonwertować plik Flight Simulator X SPB z powrotem do XML, użyj programu spb2xml.

Technologia Microsoft ESP jest używana w grach takich jak Microsoft Flight Simulator X.

Jak otworzyć plik SPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPB

Inne problemy z plikiem SPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPB:

  • plik SPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SPB
SPB do PDFSPB do CSVSPB do VCF