• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPARSEBUNDLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPARSEBUNDLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPARSEBUNDLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPARSEBUNDLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Time Machine Dynamic Image Format Apple

Co to jest plik SPARSEBUNDLE?

Format obrazu dysku Macintosh wprowadzony w systemie Mac OS X 10.5 Leopard. Opierając się na formacie .SPARSEIMAGE, ale zamiast pojedynczych plików, składa się z "pasm". Zawiera zamontowane katalogi zapisane w 8MB.

Aby utworzyć nowy, niewielki plik obrazu wiązki, kliknij przycisk "Nowy obraz" w Narzędziu dyskowym. Następnie wybierz "dyskretny obraz dysku wiązki" z menu rozwijanego Image Format (Format obrazu).

W systemie Mac OS 10.5 zarówno FileVault, jak i Time Machine używają formatu SPARSEBUNDLE. Program FileVault używa zaszyfrowanych niewielkich pakietów w celu zabezpieczenia katalogu domowego. Time Machine tworzy skomplikowane wiązki i tworzy tylko kopie zapasowe 8MB fragmentów, które uległy zmianie od ostatniej kopii zapasowej.

Jak otworzyć plik SPARSEBUNDLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPARSEBUNDLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPARSEBUNDLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPARSEBUNDLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPARSEBUNDLE

Inne problemy z plikiem SPARSEBUNDLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPARSEBUNDLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPARSEBUNDLE:

  • plik SPARSEBUNDLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPARSEBUNDLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPARSEBUNDLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik