• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SP2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SP2. Jeżeli chcesz otworzyć plik SP2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SP2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Super Ball 2 Level Format Super Ball 2

Co to jest plik SP2?

Plik używany przez Super Ball 2, gra, która jest krzyżem między Alleyway i Super Mario Brothers. Zapisuje poziom zniszczonych bloków i koopas (postaci wroga). Służy do zapisywania niestandardowych poziomów odtwarzacza.

Pliki SP2 można tworzyć za pomocą edytora poziomu Super Ball 2, który jest dostępny po otwarciu programu.

Jak otworzyć plik SP2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SP2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SP2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SP2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SP2

Inne problemy z plikiem SP2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SP2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SP2:

  • plik SP2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SP2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SP2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik