• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SOW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SOW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SOW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SOW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Renamed ARJ Archive Format Interplay

Co to jest plik SOW?

Plik gry wykorzystywany w przestrzeni kosmicznej Zejście i Descent II pierwsze osoby strzelanka. Zapisano w formacie archiwum .ARJ i przechowuje różne dane gry. Zapisane na dysku instalacyjnym i używane do instalacji gier.

Zejście i Descent II były używane głównie przez systemy DOS-based. Dlatego dane w plikach SOW mogą być wyodrębniane, instalowane i konfigurowane w systemie plików DOS przy użyciu oprogramowania do emulacji, takiego jak DOSBox.

Jak otworzyć plik SOW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SOW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SOW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SOW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SOW

Inne problemy z plikiem SOW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SOW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SOW:

  • plik SOW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SOW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SOW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik