• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SOLITAIRESAVE-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SOLITAIRESAVE-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SOLITAIRESAVE-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SOLITAIRESAVE-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Solitaire Saved Game Format Microsoft

Co to jest plik SOLITAIRESAVE-MS?

Zapisana gra stworzona przez Solitaire, bezpłatną grę kart Microsoft Games dołączoną do systemu Windows. Zapisuje stan ostatniej gry, gdy użytkownik opuścił program. Pozwala graczom kontynuować grę, w której ostatnio zrezygnowali.

Pliki SOLITAIRESAVE-MS są zapisywane w katalogu [użytkownik] Zapisane gryMicrosoft GamesSolitaire.

Jak otworzyć plik SOLITAIRESAVE-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SOLITAIRESAVE-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SOLITAIRESAVE-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SOLITAIRESAVE-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SOLITAIRESAVE-MS

Inne problemy z plikiem SOLITAIRESAVE-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SOLITAIRESAVE-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SOLITAIRESAVE-MS:

  • plik SOLITAIRESAVE-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SOLITAIRESAVE-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SOLITAIRESAVE-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik