• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Sticky Notes Data Format Microsoft

Co to jest plik SNT?

Plik utworzony przez Sticky Notes, program do pobierania notatek na komputerach z systemem Windows Vista i Windows 7. Zapisuje jeden lub więcej lepkich notatek, które unoszą się na pulpicie. Zapisuje na pulpicie każdy tekst notatki, czcionki, kolor i pozycję. Pozwala otworzyć otwarte notatki do zapisania nawet wtedy, gdy użytkownik wyloguje się z systemu Windows i z powrotem.

Domyślnie pliki SNT nie są powiązane z kartami programu Sticky Notes w systemach Windows Vista i Windows 7. Aby móc je powiązać z kartami programu Sticky Notes, wykonaj następujące kroki: Kliknij prawym przyciskiem myszy plik Sticky.Snt w systemie Windows Vista lub przycisk StickyNotes.Snt w Windows 7 i wybierz "Otwórz". Wybierz "Wybierz program z listy zainstalowanych programów". Z następnego okna dialogowego wybierz przycisk Przeglądaj ..., a następnie wybierz plik StikyNot.Exe z katalogu C: WindowsSystem32. Pliki SNT są przechowywane w następującym katalogu: C: Użytkownicy [użytkownik] AppDataRoamingMicrosoftSticky Notes.

Pliki SNT nie są zgodne w systemach Windows Vista i Windows 7. Możesz otworzyć notatki programu Sticky Notes w systemie Windows, klikając przycisk Start systemu Windows, wpisując "stikynot" w polu wyszukiwania, a następnie wciśnij Enter.

Jak otworzyć plik SNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNT

Inne problemy z plikiem SNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNT:

  • plik SNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik