• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SNES Audio Format CaitSith2

Co to jest plik SNSF?

Elektroniczny format plików audio używany przez gry Super Nintendo. Podobnie jak w przypadku popularnego formatu dźwięku NsF. Zawiera muzyczne dane wyodrębnione z ROM SNES.

Bardzo niewiele gier Nintendo (NES / Famicom) zawiera pliki SNSF, ponieważ format NSF jest znacznie bardziej powszechny. Niektóre gry wykorzystujące format SNSF to między innymi Chrono Trigger i Wolfenstein 3D.

Pliki SNSF można odtwarzać za pomocą programu Winamp z zainstalowanym wtyczką in_snsf.

Jak otworzyć plik SNSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNSF

Inne problemy z plikiem SNSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNSF:

  • plik SNSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik