• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Report Shapshot Format Microsoft

Co to jest plik SNP?

Migawka raportu utworzonego w programie Microsoft Access. Zachowuje układ raportów, w tym tekst i grafikę. Zezwala na wyświetlanie raportu przez osobę, która nie ma zainstalowanego programu Access na swoim komputerze.

Pliki SNP można przeglądać za pomocą bezpłatnego programu Microsoft Snapshot Viewer.

Jak otworzyć plik SNP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNP

Inne problemy z plikiem SNP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNP:

  • plik SNP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik