• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Strong Name Key Format Microsoft

Co to jest plik SNK?

Plik klucza programowego stworzony przez narzędzie Strong Name Tool (Sn.Exe), program kryptograficzny dołączony do systemu Microsoft .NET Framework. Zawiera klucz publiczny i parę kluczy prywatnych. Służy do cyfrowo podpisania i uwierzytelnienia aplikacji.

Kompilator używa klucza prywatnego do pliku SNK wraz z zawartością zestawu, aby podpisać aplikację. Pojedynczy plik SNK może być używany przez wiele aplikacji opracowanych przez tę samą firmę.

Jak otworzyć plik SNK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNK

Inne problemy z plikiem SNK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNK:

  • plik SNK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik