• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Song Format N/A

Co to jest plik SNG?

Generic plik utworu stworzony przez różne kompatybilne z MIDI urządzenia i aplikacje do tworzenia muzyki. Zazwyczaj zawiera tylko dane MIDI, które są przechowywane w formacie podobnym do standardowego pliku MIDI (.MID).

Ponieważ istnieje kilka programów i urządzeń, które zapisują pliki SNG, format plików może się nieco różnić między programami. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zlokalizowanie oryginalnego oprogramowania służącego do zapisywania plików w celu otwarcia i przekształcenia ich w inne formaty.

Pliki SNG nie przechowują aktualnych danych audio.

Jak otworzyć plik SNG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNG

Inne problemy z plikiem SNG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNG:

  • plik SNG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik