• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNAG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNAG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNAG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNAG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SnagIt Capture Format TechSmith

Co to jest plik SNAG?

Plik utworzony przez SnagIt, program przechwytujący przechwytywanie obrazu i obraz. Przechowuje bitmapę przechwyconego obrazu oraz rysowanych obiektów wektorowych, takich jak objaśnienia i strzałki. Przechowuje grafikę wektorową jako "niepohamowane" obiekty, co oznacza, że ​​mogą być przenoszone i edytowane przed rasteryzacją lub "spłaszczone" w końcową grafikę rastrową.

Pliki SNAG są używane do edycji i opisywania przechwytywania ekranu. Ponieważ przechowywane są grafiki przy użyciu zastrzeżonego formatu, nie są one odpowiednie do udostępniania innym. Pliki SNAG mogą być eksportowane do kilku innych formatów do udostępniania, między innymi .JPG, .PNG, .GIF, .BMP, .PDF, .TIF i .SWF.

Pliki SNAG są faktycznie zapisywane, otwierane i edytowane za pomocą edytora SnagIt, programu dołączonego do instalacji SnagIt. Po zrobieniu przechwytywania ekranu przy użyciu programu SnagIt oprogramowanie automatycznie otwiera otrzymany obraz w edytorze SnagIt do edycji.

SNAG to plik projektu Snagit używany przez systemy Windows, podczas gdy plik .SNAGPROJ jest używany przez systemy Mac.

Jak otworzyć plik SNAG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNAG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNAG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNAG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNAG

Inne problemy z plikiem SNAG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNAG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNAG:

  • plik SNAG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNAG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNAG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik