• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StepMania Package Format StepMania

Co to jest plik SMZIP?

Format pakietu używany przez StepMania, darmowa gra taneczna i rytmiczna, która obsługuje tańce do tańca. Zazwyczaj utworzony z Exporterem Pakietu StepMania (smpackage.Exe). Zawiera muzykę, spikerów, motywy i inne dodatki do konkretnej piosenki. Zaprojektowany jako prosty format dystrybucji danych utworu w jednym pliku.

Pakiety programu StepMania można zainstalować, klikając dwukrotnie plik SMZIP, jeśli jest zainstalowany system StepMania. Wyodrębnia wszystkie pliki z pakietu do głównego folderu programu StepMania.

Ponieważ plik SMZIP używa kompresji .ZIP, możesz także zmienić nazwę rozszerzenia pliku na ".Zip" i wyodrębnić zawartość za pomocą programu do dekompresji plików.

Jak otworzyć plik SMZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMZIP

Inne problemy z plikiem SMZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMZIP:

  • plik SMZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik