• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMWT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMWT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMWT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMWT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Filter Format Adobe Systems

Co to jest plik SMWT?

Plik SMWT zawiera informacje o filtrze używane przez program Adobe InDesign, aplikację służącą do projektowania układów stron dla drukowania i publikacji cyfrowych. Przechowywa informacje dotyczące filtrowania wymagane do eksportowania tekstu i grafiki programu InDesign do innych formatów plików. Pliki SMWT są podobne do plików .SRR, które są używane do importowania tekstu i grafiki.

Pliki SMWT, takie jak pliki SMRD, są w rzeczywistości folderami. Aby wyświetlić pliki wewnątrz pliku SMWT, usuń rozszerzenie ".Smwt" i otwórz utworzony folder.

"WT" w SMWT oznacza "writer", a "RD" w rozszerzeniu SMRD oznacza "czytnik".

Jak otworzyć plik SMWT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMWT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMWT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMWT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMWT

Inne problemy z plikiem SMWT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMWT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMWT:

  • plik SMWT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMWT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMWT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik