• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Mobile Phone Theme Format Samsung

Co to jest plik SMT?

Plik motywu urządzenia mobilnego używany przez różne modele telefonów komórkowych firmy Samsung. Zawiera grafiki (pliki .QMG) dla obrazu tła, przycisków i innych elementów interfejsu użytkownika. Zawiera również plik XML, który definiuje różne układy ekranu dla danego tematu. Zapisano w skompresowanym formacie ZIP.

Jeśli pobierzesz nowy plik SMT do komputera, możesz go zainstalować, korzystając z następujących procedur:

Podłącz telefon do komputera. Skopiuj plik SMT do karty pamięci telefonu w katalogu Motywy. Odłącz telefon. Przejdź do aplikacji telefonu i wybierz Ustawienia & rarr. Wyświetlacz i Światło & rarr. Motyw. Wybierz nowy motyw.

Pliki SMT są tworzone przy użyciu programu Samsung Theme Designer, programu, który pozwala twórcom firmy Samsung projektować niestandardowe motywy. Po utworzeniu motywu możesz wybrać przycisk Eksportuj motyw, aby utworzyć plik SMT. Przycisk znajduje się w panelu Narzędzia szybkiego dostępu.

Jak otworzyć plik SMT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMT

Inne problemy z plikiem SMT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMT:

  • plik SMT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik