• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Ericsson Exported SMS Format N/A

Co to jest plik SMS?

Grupa SMS-ów wyeksportowana z telefonu komórkowego Sony Ericsson. Zapisany w formacie tekstowym, który można przeglądać przy użyciu oprogramowania telefonu komórkowego lub podstawowego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik SMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMS

Inne problemy z plikiem SMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMS:

  • plik SMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik