• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sc2gears Mouse Print Data Format András Belicza

Co to jest plik SMPD?

Plik utworzony przez Sc2gears, program służący do analizowania plików odtworzeń SC2REPLAY utworzonych z gry strategicznej w czasie rzeczywistym. StarCraft 2. zawiera dane o ruchu myszy zarejestrowane w czasie rzeczywistym podczas gry. Służy do drukowania wykresu ruchu myszki i do obliczania statystyk ruchu myszy w programie Sc2gears.

Pliki SMPD mogą być zapisywane w formacie skompresowanym lub nieskompresowanym.

Sc2gears może działać w tle i wykryć, kiedy gra StarCraft II została uruchomiona i zatrzymana (tylko w systemie Windows). Dzięki temu może śledzić ruchy myszy w celu uzyskania dokładnego czasu trwania gry i automatycznie wygenerować plik SMPD po zakończeniu gry. Aby włączyć tę funkcję, wybierz Ustawienia & rarr. Różne ustawienia ... Z menu aplikacji wybierz kartę "Drukowanie myszy", a następnie zaznacz opcję "Zapisz wszystkie wydruki wszystkich gier" (pamiętaj, że musisz mieć włączoną funkcję alertu APM).

Nagranie myszy można utworzyć ręcznie w oknie "Mouse print recorder" programu Sc2gears, naciskając przycisk Start recording. Naciśnij przycisk Zatrzymaj nagrywanie, aby zakończyć nagrywanie.

Jak otworzyć plik SMPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMPD

Inne problemy z plikiem SMPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMPD:

  • plik SMPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik