• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SML. Jeżeli chcesz otworzyć plik SML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SMIL Slideshow Presentation SYMM Working Group

Co to jest plik SML?

Prezentacja audiowizualna utworzona w Synchronized Multimedia Integration Language (SMIL), która została opracowana przez Grupę Roboczą Synchronized Multimedia (SYMM). Zawiera kod znaczników podobny do HTML, jak również tekst i odniesienia do strumieniowego przesyłania plików audio i wideo. Służy do przechowywania prezentacji choreograficznych.

SMIL jest wymawiany "uśmiech". Prezentacje SMIL są bardziej powszechne przy użyciu rozszerzenia .SMIL.

Jak otworzyć plik SML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SML

Inne problemy z plikiem SML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SML:

  • plik SML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik