• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Super Nintendo Game-console ROM Image N/A

Co to jest plik SMC?

Gra ROM używana przez emulatory SNES, na przykład Snes9x i ZSNES. Zawiera kopię danych gry przechowywanych na oryginalnym wkładzie Super Nintendo. Umożliwia granie gier SNES na komputerze za pomocą emulatora wspomagającego.

Jak otworzyć plik SMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMC

Inne problemy z plikiem SMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMC:

  • plik SMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik