• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SpectraLayers Pro Audio Project Format MathWorks

Co to jest plik SLX?

Model symulacji stworzony w Simulink, środowisko diagramu blokowego dla symulacji wielodomenowej. Przechowuje listę elementów i powiązanych wartości w skompresowanym formacie XML. Używa domyślnie kodowania Unicode UTF-8.

Format SLX został wprowadzony w programie Simulink 2012 i ma zastąpić poprzedni format .MDL. Ponieważ SLX są kompresowane, zwykle mają mniejszy rozmiar pliku niż podobne pliki MDL. Dodatkowo wspierają szerszy zakres znaków, na przykład

Jak otworzyć plik SLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLX

Inne problemy z plikiem SLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLX:

  • plik SLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik