• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLUPKG-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLUPKG-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLUPKG-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLUPKG-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XrML Digital License Package Microsoft

Co to jest plik SLUPKG-MS?

Plik licencji oprogramowania używany przez system Windows. Zawiera cyfrową licencję używaną do sprawdzania, czy została zainstalowana instalacja lub aktualizacja oprogramowania. Mogą również zawierać informacje o prawach i warunkach oprogramowania. Często pojawia się podczas aktualizowania wersji systemu Windows, takich jak Windows Vista Home to Vista Ultimate.

Pliki SLUPKG-MS są tworzone przy użyciu standardu XDML (Standard Markup Language).

Jak otworzyć plik SLUPKG-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLUPKG-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLUPKG-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLUPKG-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLUPKG-MS

Inne problemy z plikiem SLUPKG-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLUPKG-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLUPKG-MS:

  • plik SLUPKG-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLUPKG-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLUPKG-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik