• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SpectraLayers Pro Audio Project Format Sony

Co to jest plik SLP?

Plik projektu stworzony przez SpectraLayers Pro, zaawansowany edytor widma audio. Obsługuje wiele warstw audio z każdą warstwą zawierającą niezależne zmiany i filtry. Umożliwia miksowanie standardowych plików audio, izolacja dźwięków i niestandardowe kształtowanie dźwięku. Wykorzystywane przez inżynierów dźwięku i edytorów audio-wideo.

Pliki SLP zapisują odniesienia do plików, warstw, edycji i zastosowanych filtrów źródłowych. SpectraLayers Pro został opracowany przez firmę Sony, dopóki nie został sprzedany firmie MAGIX w 2016 roku.

Jak otworzyć plik SLP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLP

Inne problemy z plikiem SLP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLP:

  • plik SLP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SLP
SLP do RPMSLP do DEBSLP do PKGSLP do TGZ