• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLOGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLOGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLOGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLOGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarLogo Template Format MIT

Co to jest plik SLOGT?

Format szablonu projektu wykorzystywany przez StarLogo, program do modelowania i symulacji wykorzystywany do nauczania zasad programowania w środowiskach edukacyjnych. Umożliwia utworzenie wielu projektów (plików SLOGO), które mają być utworzone z tego samego punktu początkowego.

Jak otworzyć plik SLOGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLOGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLOGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLOGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLOGT

Inne problemy z plikiem SLOGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLOGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLOGT:

  • plik SLOGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLOGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLOGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik