• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLOGO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLOGO. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLOGO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLOGO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarLogo Programming Project Format MIT

Co to jest plik SLOGO?

Projekt programistyczny utworzony przy użyciu StarLogo, programowalnego środowiska modelowania, często wykorzystywanego w ustawieniach edukacyjnych. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera instrukcje dotyczące uruchamiania programu. Służy do zapisywania projektów.

StarLogo używa następujących pierwotnych struktur programowania, zwanych "znakami":

Żółwie: stwory, które reprezentują programowalnych agentów w programie. Poprawki: części świata, w którym żyją żółwie. Obserwator: przeglądarka, która może rejestrować światową aktywność, a także tworzyć nowe żółwie.

Oryginalny projekt StarLogo został zastąpiony przez StarLogo TNG, który używa plików .SLTNG dla projektów. Istnieje wersja open source Starlogo o nazwie OpenStarLogo.

Jak otworzyć plik SLOGO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLOGO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLOGO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLOGO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLOGO

Inne problemy z plikiem SLOGO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLOGO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLOGO:

  • plik SLOGO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLOGO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLOGO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik