• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symantec License Format Symantec

Co to jest plik SLF?

Plik używany przez oprogramowanie Symantec do aktywacji licencji na oprogramowanie. Zawiera kody aktywacji zarejestrowane w programie Symantec. Pozwala użytkownikom legalnie używać kopii oprogramowania Symtantec.

Niektóre wersje oprogramowania Symantec nie wymagają zainstalowania pliku SLF.

Jak otworzyć plik SLF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLF

Inne problemy z plikiem SLF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLF:

  • plik SLF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik