• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sisulizer Exchange Format Sisulizer

Co to jest plik SLE?

Skompresowany plik pakietu zapisany przez Sisulizer, narzędzie do wizualnego lokalizowania oprogramowania. Zawiera plik projektu wymiany i inne pliki potrzebne tłumaczowi. Podobnie jak plik .SLP, ale jest kompresowany przy użyciu kompresji .ZIP.

Jak otworzyć plik SLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLE

Inne problemy z plikiem SLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLE:

  • plik SLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik