• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLDTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLDTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLDTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLDTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SDL Translation Memory Format SDL

Co to jest plik SLDTM?

Plik danych utworzony przez oprogramowanie tłumaczeniowe SDL Trados Studio. Przechowywa "pamięć tłumaczeniową", która jest językową bazą danych, która zapisuje dane tłumaczeniowe jako użytkownik tłumaczy pisemne informacje. Zawiera "100% dopasowań" oraz "rozmyte mecze".

Pliki SLDTM są używane do przechowywania postępu, ponieważ coraz więcej tłumaczeń jest identyfikowanych i dodawanych do pamięci tłumaczeniowej. Zapisane dane mogą być następnie użyte do sugerowania dopasowań do tłumaczenia lub automatycznego tłumaczenia tekstu.

Pliki SLDTM są używane przez SDL Trados Studio 2009 i później.

Jak otworzyć plik SLDTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLDTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLDTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLDTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLDTM

Inne problemy z plikiem SLDTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLDTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLDTM:

  • plik SLDTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLDTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLDTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik