• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLDDRW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLDDRW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLDDRW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLDDRW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks Drawing Format Dassault Systemes

Co to jest plik SLDDRW?

Dwuwymiarowy rysunek utworzony przy użyciu oprogramowania SolidWorks CAD. Zapisuje dane obrazu w formacie wektorowym za pomocą linii zamiast pikseli. Powiązane z formatami plików SolidWorks 3D .SLDPRT i .SLDASM.

Jak otworzyć plik SLDDRW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLDDRW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLDDRW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLDDRW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLDDRW

Inne problemy z plikiem SLDDRW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLDDRW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLDDRW:

  • plik SLDDRW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLDDRW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLDDRW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik