• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLDDRT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLDDRT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLDDRT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLDDRT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks General Table Template Format Dassault Systemes

Co to jest plik SLDDRT?

Format arkusza rysunkowego używany przez SolidWorks, program do projektowania 2D / 3D. Może być pustym arkuszem lub może zawierać loga, notatki i linki do właściwości. Często zawiera linie używane do obramowania rysunku.

Jak otworzyć plik SLDDRT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLDDRT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLDDRT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLDDRT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLDDRT

Inne problemy z plikiem SLDDRT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLDDRT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLDDRT:

  • plik SLDDRT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLDDRT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLDDRT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik