• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLDASM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLDASM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLDASM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLDASM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks Assembly Format Dassault Systemes

Co to jest plik SLDASM?

Plik SLDASM jest zespołem trójwymiarowym utworzonym za pomocą oprogramowania SolidWorks CAD. Zazwyczaj zawiera kilka plików SolidWorks Part (.SLDPRT) zorganizowanych w jednym zespole.

Pliki SLDASM można również wyświetlać w programie Adobe Acrobat 3D lub Acrobat Pro 9 lub nowszym.

Jak otworzyć plik SLDASM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLDASM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLDASM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLDASM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLDASM

Inne problemy z plikiem SLDASM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLDASM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLDASM:

  • plik SLDASM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLDASM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLDASM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik