• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperKaramba Theme Format SuperKaramba

Co to jest plik SKZ?

Plik motywu używany przez SuperKaramba, program do modyfikowania wyglądu i pulpitu KDE. Mogą też zawierać widgety lub inne interaktywne "cukierek oka", które można dodać do interfejsu KDE. Zapisano w formacie pakietu skompresowanego.

Jak otworzyć plik SKZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKZ

Inne problemy z plikiem SKZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKZ:

  • plik SKZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik