• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKN. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Skin Format Nokia

Co to jest plik SKN?

Plik skórny używał Symbian OS, który jest systemem operacyjnym używanym przede wszystkim przez urządzenia mobilne Nokia i smartfony. Zawiera właściwości wyświetlania interfejsu urządzenia przenośnego, w tym ustawienia tła, tytułu, etykiet, przycisków i ikon. Służy do przesłania nowego wyglądu do urządzenia.

Pliki SKN można instalować i edytować za pomocą oprogramowania SymbianWare SmartLauncher i Skin Editor w urządzeniu z systemem Symbian OS.

Jak otworzyć plik SKN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKN

Inne problemy z plikiem SKN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKN:

  • plik SKN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik