• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKINDEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKINDEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKINDEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKINDEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mail Index Format N/A

Co to jest plik SKINDEX?

Zapewnia indeksowanie danych, które program pocztowy Mac OS X używa do szybszego wyszukiwania. Zwykle mbox.SKindex i ma powiązany plik o nazwie mbox.SKindex.IsValid w tym samym katalogu

Jak otworzyć plik SKINDEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKINDEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKINDEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKINDEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKINDEX

Inne problemy z plikiem SKINDEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKINDEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKINDEX:

  • plik SKINDEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKINDEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKINDEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik