• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Motorola Mobile Phone Skin Format Motorola

Co to jest plik SKI?

Niestandardowy motyw lub skóra dla telefonu komórkowego Motorola, na przykład RAZR lub ROKR. Służy do personalizacji interfejsu telefonu. Zapisane w formacie tekstowym, który można edytować za pomocą edytora tekstu.

Pliki SKI można przesyłać do telefonów Motorola za pomocą oprogramowania takiego jak Motorola Phone Tools lub P2KTools. Musi być zapisany w folderze "/ Skins", aby móc go rozpoznawać przez telefon.

Jak otworzyć plik SKI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKI

Inne problemy z plikiem SKI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKI:

  • plik SKI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik